Sinocat Environmental Technology Co., Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı, Diğer
No. Çalışanları: 400~500
Yıl kurulan: 2005
İhracat p.c: 70% - 80%
Giriş

Sinocat Environmental Technology Co., Ltd. 2005 yılında kuruldu ve 2021 yılında Şanghay Menkul Kıymetler Borsası Bilim ve Teknoloji İnovasyon Kurulu'nda listelendi (Stok kodu: 688737).Şirketimiz, enerji depolama pili teknolojisi, güç pili teknolojisi ve hidrojen yakıt hücresi elektrokatalizör teknolojisi gibi yeni malzeme ve yeni enerji teknolojisi geliştirmeye kendini adamıştır.Biz teknoloji, araştırma ve geliştirme, üretim, satış, servis vb. alanlarda faaliyet gösteren entegre bir şirketiz. Aynı zamanda ulusal meşale planının önemli yüksek teknoloji kuruluşlarından biriyiz.Sinotech aynı zamanda lider bir otomobil parçaları tasarımcısı ve üreticisidir (katalizör dönüştürücü).Sinotech, sıvı lityum iyon piller, katı lityum piller ve sodyum iyon piller alanlarında UESTC ile yakın işbirliği içindedir.Lityum pil ürünlerimiz uzun süre, yüksek güvenlik, düşük sıcaklık direnci ve diğer temel avantajlara sahiptir.

 

 

 

Geçmiş

Temmuz 2005'te IT, Sichuan Zhongzi Exhaust Gas Purification Co., LTD'yi kurmak için Sichuan Üniversitesi ile bir işbirliği anlaşması imzaladı.2006 yılında, yıllık 20 ton nadir toprak katalitik malzeme üretimine sahip bir pilot üretim hattı kuruldu.2007 yılında ilk motosiklet katalizörü tam otomatik kaplama makinesi geliştirildi.2010 yılında Suzuki, Yamaha ve Great Yangtze River gibi tanınmış motosiklet üreticilerinin ana katalizör tedarikçisi oldu.2012 yılında, Ulusal Meşale Programı Anahtarı yüksek teknoloji kuruluşu unvanını aldı.2013 yılında Sichuan Eyaleti Bilim ve Teknoloji İlerleme birincilik ödülünü kazandı ve Sichuan Kurumsal Teknoloji Merkezi'ni kurdu.2014 yılında Sichuan Akademisyen (uzman) iş istasyonu kuruldu ve İçten yanmalı motor emisyonu sonrası arıtma Katalizör Çalışma Grubu Ulusal İç Standart Komitesi'nin lider birimi oldu.2015 yılında Sinocat Çevre Teknolojileri Ltd.anonim reform yoluyla doktora sonrası bilimsel araştırma istasyonları kurmak için onaylandı.2016 yılında, "Kirlilik Emisyon Kontrol Teknolojisi ve Alternatif Yakıtlı Araçlar ve Motosikletler Sistemi Üzerine Araştırma" ulusal anahtar Ar-Ge programı projesine başkanlık etti.2017 yılında, ulusal Bilimsel ve Teknolojik İlerleme ikinci ödülünü ve makine endüstrisinde bilimsel ve teknolojik buluş birincilik ödülünü kazandı ve mobil kaynaklı kirlilik emisyon kontrol teknolojisi Ulusal Mühendislik Laboratuvarı'nın daimi direktör birimi oldu.Şirket, 2019 yılında B tur finansmanını ve 2020 yılında C tur finansmanını tamamladı. Şirket, "Ulusal Girişim Teknoloji Merkezi" olarak tanımlandı ve 2020 yılında "Sichuan Eyaleti Teknoloji İnovasyon Gösteri İşletmesi" unvanını kazandı. Şirket, stratejik bir anlaşma imzaladı. Çin Merkez Bankası ile 1 milyar yuan'lık işbirliği anlaşması.2021'de şirket, Şanghay Menkul Kıymetler Borsası Bilim ve Teknoloji İnovasyon Kurulu'nda listelendi. 2022'de şirket, Qingdao Nengbee Electric Co., LTD ile stratejik işbirliğine ulaştı.

Hizmet

"Hava kirliliğini KONTROL ETMEK ve mavi gökyüzü ve beyaz bulutların hayalini gerçekleştirmek" misyonu ile Sinocat Çevre Teknoloji Ltd.Gelecekte, müşterilerimize yüksek kaliteli satış öncesi, satış içi ve satış sonrası hizmetler sunmak için ülke çapında bir pazarlama hizmet ağı kuracağız.

Otomobil pazarının talebini daha verimli bir şekilde karşılamak için ZEC, mükemmel bir satış sonrası servis ağı oluşturmak için Jingdong Mall ve wechat Mall ağ platformunu kurdu.Şirket bünyesindeki Ar-Ge, üretim, satış ve diğer departmanlar hizmet ihtiyaçlarını karşılamaya öncelik vermekte ve müşteriler için değer yaratmak için her zaman müşteri odaklı hizmet anlayışına bağlı kalmaktadır.

Ekibimiz

Sinocat Çevre Teknolojisi Ltd. Şti., yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış uzmanlar, doktorlar ve ustalar ile profesyonel teknik araştırma ve geliştirme ekipleri ve doktora sonrası araştırma iş istasyonları gibi bir dizi bilimsel araştırma iş istasyonuna sahiptir.Devlet Konseyi'nden özel devlet ödeneklerinden yararlanan uzmanlara, Çin Halk Cumhuriyeti Bilim ve Teknoloji Bakanlığı'nın "On Bin Yetenek Programı" kapsamındaki yeteneklere ve Sichuan Eyaletindeki "Bin Yetenek Programı" yeteneklerine sahiptir.2009 yılından bu yana şirket, 3 büyük bilim ve teknoloji projesi, 1 inovasyon fonu projesi, 3 "863 plan", 1 bilim ve teknoloji dahil olmak üzere 10 büyük ulusal bilim ve teknoloji projesine başkanlık etti, katıldı ve üstlenilmesinde liderlik yaptı. destek planı ve 2 ulusal anahtar Ar-Ge planı öğesi.

  • Şirket ayrıntıları
  • Giriş
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Kişiler
Kişiler: Ms. Irene Chen
Tel: +86 176 0801 8195
İletişim
Mail Gönder